Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dobropole Pyrzyckie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Wierzbno(Dobropole Pyrzyckie + 24 km)

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad Miedwiem! Powierzchnia :500 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem rekreacyjnym. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Szczecińska

Stargard(Dobropole Pyrzyckie + 25 km)

5 150 000 zł23 355 m² 220,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 23.355m2 położoną w największym centrum handlowym w Stargardzie przy ul. Szczecińskiej. Na danym terenie obowiązuje mpzp pozwalający na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Zwierzyn

Zwierzyn(Dobropole Pyrzyckie + 13 km)

78 000 zł1 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zwierzyn wieś sołecka (województwo zachodniopomorskie, powiat choszczeński, gmina Choszczno) oddalona ok 10 km od powiatowego miasta Choszczno w którym znajduje się Starostwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wendyjska

Lipiany(Dobropole Pyrzyckie + 24 km)

225 000 zł3 752 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w przy ul.Wendyjskiej o powierzchni 3.752 m2 w odległości około 100 m od Jeziora Lipiańskiego. Dla przedmiotowego terenu składającego się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Okunie

Okunie(Dobropole Pyrzyckie + 24 km)

2 500 000 zł64 600 m² 38,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prywatne jezioro + 6,48 ha | potencjał agroturystyczny | okunie / barlinek Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem i takie, które kupuje się sercem bo drugi raz się nie pojawią. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rycerza Przybora

Pyrzyce(Dobropole Pyrzyckie + 23 km)

87 000 zł1 199 m² 72,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1199 m2 położona w kameralnym miejscu przy ul. Rycerza Przybora w Pyrzycach. Teren ogrodzony, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Święte

Święte(Dobropole Pyrzyckie + 22 km)

1 320 000 zł3 258 m² 405,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne! Istnieje możliwość kupienia drugiej działki. Oferujemy na sprzedaż dwie działki, które są idealne pod inwestycję: 1.Powierzchnia: 3258 ha 2.Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wierzbno

Wierzbno(Dobropole Pyrzyckie + 24 km)

95 000 zł3 021 m² 31,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow; 3021 m2 położona nad Jez. Miedwie w okolicach miejscowości Wierzbno, ok. 20 km od Stargardu. Kształt prostokąta, przybliżone wymiary 96 (długość) x 31 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Choszczno

Choszczno(Dobropole Pyrzyckie + 13 km)

100 000 zł948 m² 105,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 948 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Wierzbno

Wierzbno(Dobropole Pyrzyckie + 24 km)

420 000 zł1 284 m² 327,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1284 m , położona w malowniczej miejscowości Warnice, gmina Wierzbno, zaledwie 4min od plaży z pięknym pomostem nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobropole Pyrzyckie

Dobropole Pyrzyckie,zachodniopomorskie

46 000 zł1 465 m² 31,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę budowlaną z projektem domu w Dobropolu Pyrzyckim. Działka w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych w środku miejscowości. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij